Servisas

Turint saulės elektrinę svarbu nepamiršti bent kartą per metus atlikti techninę apžiūrą – pasinaudokite mūsų serviso paslaugomis.

Norint, kad saulės elektrinė veiktų efektyviai: generuotų elektros energiją ir garantuotų našumą bei investicinę grąžą – svarbu užtikrinti reguliarią priežiūrą ir techninę apžiūrą. Nors elektrinė ir nereikalauja nuodugnios kasdienės priežiūros, svarbu saulės elektrinės nepamiršti ir ja rūpintis. Todėl siūlome tai patikėti mums – įmonės „Takatona“ servisas pasiruošęs Jums padėti.

Kodėl verta rinktis „Takatona“ serviso paslaugas?

Norint užtikrinti profesionalią savo saulės elektrinės priežiūrą ir techninę apžiūrą, svarbu patikėti tai aukštos kvalifikacijos specialistams. Tik tokiu atveju galėsite anksčiau pastebėti elektrinės problemines vietas, identifikuoti jų atsiradimo priežastis ir jas laiku ištaisyti. Taip būsite užtikrinti, kad Jūsų saulės elektrinė veiks ilgai ir sėkmingai. Be to, apžiūros metu specialistai patars, kaip tinkamai organizuoti elektrinės priežiūrą, išvengiant galimų gedimų ir nuostolių.

Takatona

1. Esame orientuoti į klientą.

Atsižvelgiame į kliento poreikius ir galimybes – atlikę apžiūrą pasiūlome optimaliausią variantą.

Takatona

2. Greitas reagavimas.

Esant saulės elektrinės gedimui, greitai reaguojame ir įdedame maksimalias pastangas, kad elektrine būtų galima ir vėl saugiai naudotis. Jeigu susidūrėte su saulės elektrinės gedimais arba atėjo laikas profilaktinei kasmetinei apžiūrai, susisiekite su mumis.

Takatona

3. Viskas iš vienų rankų.

Pasirūpiname, kad klientui būtų suteikta visa reikalinga pagalba vienoje vietoje, nesukeliant jokių papildomų rūpesčių.

Takatona

4. Profesionalų komanda.

Užtikriname, kad saulės elektrinės gedimais rūpinasi aukštos kvalifikacijos specialistai, suteikiantys kokybiškas paslaugas.

Susidūrėte su saulės elektrinės gedimais? O galbūt atėjo laikas kasmetinei profilaktinei apžiūrai? Susisiekite su mumis ir suteiksime visą reikiamą pagalbą.

Saulės elektrinės

Sąskaitų mažinimas, užtikrinta finansinė grąža, imunitetas elektros kainų pokyčiams ir tvaresnė aplinka – investicija, kuri nepaliks abejingų.

×

Šiuo metu įgyvendinami
projektai

Norite ir Jūs įgalinti savo namus?

Užpildykite užklausos formą.

Visoje lietuvoje