Partneriai

Tam, kad pasiektume išsikeltus tikslus ir savo klientams suteiktume pačią geriausią patirtį – bendradarbiaujame su profesionalais.

Vienas iš pagrindinių mūsų tikslų – suteikti tokias paslaugas, kurias norėtumėme gauti ir patys, t. y. aukščiausios klasės. To nepasiektume veikdami vieni, todėl kurdami projektus ir generuodami idėjas dirbame su savo srities profesionalais. Judėdami į priekį kartu užtikriname, kad tiek privatūs asmenys, tiek verslo klientai turėtų pačią efektyviausią patirtį naudojantis saulės elektrinėmis!

Trina Solar

„Trina Solar“ – vienas seniausių saulės modulių gamintojų, pastaruosius dešimtmečius daug dėmesio skiriantis moksliniams tyrimams ir plėtrai. Dėl to įmonė turi daug puikių pasiekimų, susijusių su saulės fotovoltiniais elementais ir jų našumu. „Bloomberg“ įvertino „Trina Solar“ kaip vieną iš geriausių 1 lygio saulės modulių gamintojų pasaulyje.

Longisolar

„Longisolar“ – vienas didžiausių ir pažangiausių saulės elektrinių modulių gamintojų, kuris 2020 metais buvo pripažintas pačiu stabiliausiu bei patikimiausiu tiekėju pasaulyje. Įmonė kasmet tiekia daugiau kaip 30 GW efektyvumo saulės celių (angl. wafer) ir modulių, o tai yra maždaug ketvirtadalis pasaulinės rinkos paklausos. Pagrindinės „Longisolar“ vertybės: inovacijos ir tvarus vystymasis.

Sungrow

„Sungrow“ – visame pasaulyje žinomas įtampos keitiklių (inverterių) gamintojas, virš 20 metų gaminantis aukštos kokybės gaminius. Įmonė dirba su klientais iš daugiau nei 120 šalių, tarp kurių yra ir Europos Sąjungos šalys, JAV, Indija, Australija ir kt. „Sungrow“ Kinijoje tapo vienu pirmųjų gamintojų, gavusių atitikties sertifikatus, susijusius su saulės energijos gamybos įrenginių eksportu. Svarbu paminėti, jog šio gamintojo servisas pasižymi operatyvumu ir ilgamete patirtimi.

Fronius

„Fronius“ – daugiau kaip 75 metus gamybos sektoriuje dirbanti įmonė, gaminanti ir tiekianti įtampos keitiklius (inverterius). Kompanija, tikėdama atsinaujinančios energijos ateitimi, dirba prie įvairių mokslinių tyrimų ir projektų. 2002 metais anonsuota „Fronius Energycell“ sistema (saulės energija paverčiama vandeniliu) buvo patvirtinta kaip pirmoji pasaulyje.

Huawei

„Huawei“ – viena iš didžiausių technologijų įmonių, teikiančių ne tik telekomunikacijų paslaugas, bet ir atsinaujinančios saulės energijos įrangą. Kompanija siūlo įvairius įtampos keitiklius (inverterius), skirtus tiek namų ūkiams, tiek komerciniams projektams. „Huawei“ produkcija pasižymi aukštu efektyvumu, patikimumu ir nesunkiu montavimu.

Kokią įrangą naudojame?

Planuodami projektus ir įrenginėdami saulės elektrines, dirbame su kokybiška ir patikrinta įranga. Renkamės tik tarptautinius, pasaulinio lygio gamintojus. Todėl ragindami savo klientus investuoti į savo ateitį, darome tai ir patys tam, kad užtikrintume tik pačius patikimiausius ir saugiausius naudoti produktus.

Saulės elektrinės

Sąskaitų mažinimas, užtikrinta finansinė grąža, imunitetas elektros kainų pokyčiams ir tvaresnė aplinka – investicija, kuri nepaliks abejingų.

Atsiliepimai

Geriausias mūsų darbo įvertinimas – laimingas klientas.

Atsiliepimų reitingas 4.98/5

Ilona

„Esu nustebinta Takatona vyrų kompetencija ir savo srities išmanymu. Darbininkai ne tik šauniai atliko montavimo darbus, tačiau ir leido suprasti pačią darbų specifiką ir eksplotavimo ypatumus.“

Vilmantas

„Greitai ir kokybiškai atlikti montavimo darbai. Iškelti lūkesčiai išpildyti su kaupu. Esu patenkintas, rekomenduoju kaip savo žodžio besilaikančią įmonę.“

Gintautas

„Nors ir uždavinėjau daug klausimų, tačiau į visus juos buvo atsakyta detaliai. Visa komanda, pradedant nuo projekto vadovo, baigiant darbus atlikusiais montuotojais, pasižymėjo kantrybe ir atsidavimu savo darbui. Techniniai sprendiniai suderinti su estetiniais pageidavimais, rastas puikus kompromisas, ačiū.“

Virginija

„Pasiūlymo derinimo pradžioje didelių lūkesčių ir vilties šiai įmonei nekėliau. Tačiau veiksmų eigoje, supratau, jog vyrai yra savo srities profesionalai. Esu pilnai patenkintas jų atliktais darbais. Taip pat, kuo geriausi žodžiai šios įmonės elektrikui, kuris savo darbą atliko tikrai labai kokybiškai!“

Takatona

×

Šiuo metu įgyvendinami
projektai

Norite ir Jūs įgalinti savo namus?

Užpildykite užklausos formą.

Visoje lietuvoje