Kokybės politika

Atsakomybė, tobulėjimas ir atvirumas – tai pagrindinės mūsų įmonės vertybės, kuriomis vadovaudamiesi stengiamės užtikrinti darbų kokybę ir patikimumą.

Mūsų tikslas – fokusuotis į B2C ir B2B saulės elektrinių įgyvendinimo, priežiūros ir konsultacines veiklas. Siekiame, kad „Takatona“ parinkti techniniai sprendiniai būtų sėkmingai konvertuojami į kilovatvalandes ir pageidaujamą finansinę grąžą, užtikrinant lūkesčių išpildymą. Tikime, kad atsinaujinanti energija yra mūsų ateitis, į kurią būtina investuoti jau dabar. Todėl stengiamės šviesti visuomenę šiuo klausimu, kad kuo daugiau žmonių galėtų džiaugtis ne tik mažesnėmis elektromis sąskaitomis, bet ir užsitikrinti investicijos grąžą ir gyvenimo pastovumą.

Kodėl mes?

Bendradarbiaujame tik su patikimais, aukščiausius standartus atitinkančiais partneriais ir naudojame kokybišką, visame pasaulyje pripažintą produkciją. Todėl užtikriname, kad mūsų įmonės tiekiami fotovoltiniai moduliai, montavimo konstrukcijos baterijos ir įtampos keitikliai tarnaus ilgai ir efektyviai. Kokybiška įranga ir įgyta patirtis leidžia mums priimti techniškai tinkamus sprendimus, o tai yra pagrindinė priežastis, kodėl klientai pasitiki „Takatona“ komanda. Tai mums yra svarbiausia, todėl įdedame maksimalias pastangas, kad klientai nesigailėtų patikėję šiuos sprendimus „Takatona“ komandai.

Turite klausimų?

Iškilus abejonėms ar klausimams dėl saulės elektrinių, jų patikimumo, saugumo ar priežiūros, kviečiame užsukti į D. U. K. skiltį. Taip pat galite iš karto susisiekti su mumis Jums patogiu metu ir rezervuoti nuotolinio susitikimo laiką iš anksto.

Su kokiomis eksploatacinėmis išlaidomis teks susidurti?

Saulės elektrinė nereikalauja didelių eksploatacijos išlaidų, todėl tai nekainuos nei daug laiko, nei pinigų.
Norint, kad saulės elektrinė veiktų maksimaliai ir efektyviai, svarbu pašalinti ant saulės modulių esančias nuosėdas: žiedadulkes, purvą, lapus ir pan. Modulių stiklus rekomenduojama valyti kelis kartus per metus tada, kai nešviečia saulė. Tai galima daryti su minkštomis kempinėmis, neaustinėmis šluostėmis ar šepečiais, švelniais šereliais.
1–2 kartus per metus reikėtų patikrinti ir fotovoltines sistemas: saulės elementus ir inverterius. Specialistas prisijungs prie įtampos keitiklio monitoringo sistemos ir įvertins saulės elektrinės darbą. Kadangi tai daryti galima ir patiems, rekomenduojama sistemą apžiūrėti dienos viduryje, kai yra šviesu. Pastebėjus kažką neįprasto, reikia susisiekti su rangovu. Inverterių priežiūros laikotarpis yra toks pats, todėl daug priežiūros jiems nereikia. Šio įrenginio tarnavimo laikotarpis yra trumpesnis nei saulės modulių, todėl svarbu apsvarstyti apie garantijos pratęsimo galimybę.

Ar saulės moduliams taikomos garantijos?

Mes bendradarbiaujame tik su patikimais gamintojais, kurie siūlo ilgalaikes garantijas. Tačiau konkrečius duomenis galima sužinoti tik gavus komercinį pasiūlymą, kadangi kiekvienas gamintojas nurodo skirtingą garantinį laiką.

Ar reikia atlikti techninę priežiūrą?

Techninę apžiūrą atlikti būtina, jeigu siekiama, kad saulės elektrinė dirbtų tinkamai. Patikros metu nustatoma, ar saulės elektrinės elementai nėra pažeisti, ar nėra jokių kitų gedimų. Techninė patikra gali būti atlikta tik kvalifikuotų specialistų.

Kokius įsipareigojimus reikia prisiimti perkant saulės elektrinę?

Klientas privalo laikytis numatytų sutarties sąlygų: laiku atsiskaityti su rangovu, sudaryti sąlygas vykdyti darbus ir suteikti paslaugas. Taip pat reikia pateikti reikalingus dokumentus, pasirašyti atliktų darbų aktą, kai darbai yra atlikti tinkamai.

Saulės elektrinės

Sąskaitų mažinimas, užtikrinta finansinė grąža, imunitetas elektros kainų pokyčiams ir tvaresnė aplinka – investicija, kuri nepaliks abejingų.

×

Šiuo metu įgyvendinami
projektai

Norite ir Jūs įgalinti savo namus?

Užpildykite užklausos formą.

Visoje lietuvoje