Saulės elektrinė verslui

Jeigu ieškote būdų, kaip sumažinti esamas elektros sąskaitas, ar norite pritraukti klientus, rūpindamiesi planetos ekologija, saulės elektrinės gali būti puiki investicija Jūsų verslui!

SVARBU! Svarstote galimybę įsirengti saulės elektrinę? Paskubėkite!

Įsirengę saulės elektrinę iki 2024m., galėsite pasinaudoti palankesnėmis sutarties su ESO sąlygomis ir užsitikrinti greitesnę investicijos grąžą. Po rugsėjo 1 d. Energetikos ministerija planuoja inicijuoti LR atsinaujinančių išteklių energetikos įstatymo pakeitimus, kuriems įsigaliojus visiems saulės elektrinę įsirengiantiems ne buitiniams vartotojams bus taikomas naujasis – grynosios apskaitos (angl. net billing) atsiskaitymo metodas. Pagal šį metodą, taupyti saulės elektrinių tiekiamos energijos nebebus galimybės  Plačiau…

Kodėl saulės elektrinių diegimą verta patikėti mums?

Pasitikėdami mumis – nenusivilsite! Pasirūpinsime viskuo: nuo projekto idėjos įgyvendinimo iki priežiūros. Bendradarbiaujame tik su aukščiausius standartus atitinkančiais partneriais, todėl užtikriname įrangos kokybę. Mums yra svarbi Jūsų patirtis ir nuomonė, todėl dirbkime kartu ir nusivylimus palikime kitiems.

Takatona
>17.000
Įrengta saulės modulių per metus
6 GWh
Sugeneruojama per metus
2-6 m
Atsiperkamumo laikas

Paverskite savo verslą žaliosios energijos gamintoju.

Užpildykite formą ir mes su Jumis susisieksime per 24 val.

Dažniausiai užduodami klausimai

Natūralu, kad svarstant įsigyti saulės elektrinę kyla įvairiausių klausimų – į kai kuriuos iš jų atsakėme, skaitykite žemiau.

Saulės elektrinė verslui – nuo ko pradėti?

Pradedant kurti saulės elektrinės verslui projektą, pirmiausiai reikia pradėti nuo ekonominio naudingumo ir finansavimo sprendimų įgyvendinimo. Svarbu įvertinti, kokia saulės elektrinė verslui bus naudingiausia ir parankiausia, paruošti dokumentus paramai gauti.

Kuo saulės elektrinės yra naudingos verslui?

Saulės elektrinė atsiperka per 3-6 metus. Per įrangos tarnavimo laiką (25-30m) elektrinė save atperka ir sutaupo nuo 4 iki 7 kartų investuotą sumą į saulės elektrinės įrengimą.

Ar verslui yra taikoma parama?

Verslas gali pretenduoti į valstybės siūlomą paramą. Paramos gavėjais gali būti visuomeninės, gamybinės paskirties pastatų, kitos paskirties inžinerinių statinių, kurie priklauso juridiniams asmenims, savininkai ir valdytojai. Naujienas galite sekti čia: www.apva.lt

Kokio dydžio saulės elektrinę gali įsigyti įmonė?

Verslams (įmonėms) saulės elektrinių dydis nėra ribojamas.

Ar įmanoma apdrausti saulės elektrinę?

Dažniausiai saulės elektrinės yra apdraudžiamos kaip nekilnojamojo turto dalis, todėl dėl tokios paslaugos reikia kreiptis į draudimo brokerį.

Koks saulės elektrinės atsiperkamumas verslui?

Saulės elektrinės tarnavimo laikas 25-30 metų. Įrangos atsipirkimas, priklausomai nuo turimo elektros kainos tarifo ir svyruoja nuo 3 iki 6 metų.

Saulės elektrinės įrengimo procesas

Saulės elektrinės įrengimas gali pasirodyti kaip painus ir sudėtingas procesas, todėl patikėkite šį reikalą profesionalams.

1. Užklausos gavimas

Užpildykite formą ir gaukite individualų poreikių įvertinimą bei įrengimo planą elektroniniu paštu per 15min.

2. Objekto vertinimas

Inžinierius atlieka objekto techninę apžiūrą. Atsako į visus Jūsų pateiktus klausimus ir suranda techniškai ir ekonomiškai optimaliausią saulės elektrinės montavimo sprendimą.

3. Projektavimas

Takatona projektuotojai pateiks saulės elektrinės projektą, 3D vizualizaciją ir planuojamos elektrinės metinės energijos generacijos skaičiavimus.

4. Montavimas ir paleidimas

Įrengsime ir įvesime saulės elektrinę į optimalų darbo rėžimą.

5. Dokumentų paketas

Garantiniai dokumentai, ESO pridavimas, pagalba su APVA parama, saulės elektrinės eksploatacijos instrukcija – viskas iš vienų rankų.

6. Elektros gamyba

Išmanus generacijos stebėjimas ir priežiūra mobiliojoje programėlėje.

Saulės elektrinės

Sąskaitų mažinimas, užtikrinta finansinė grąža, imunitetas elektros kainų pokyčiams ir tvaresnė aplinka – investicija, kuri nepaliks abejingų.

×

Šiuo metu įgyvendinami
projektai

Norite ir Jūs įgalinti savo namus?

Užpildykite užklausos formą.

Visoje lietuvoje