Garantija

Mūsų įranga – TIER1 yra sąrašo favoritai, įvertinti ir išbandyti pasaulinėje rinkoje, todėl garantiniai klausimai ir pastarųjų išpildymas nebus kliento galvos skausmas.

Mes bendradarbiaujame su tarptautinėmis pasaulinio lygio įmonėmis, teikiančiomis atsinaujinančių elektros išteklių paslaugas. Todėl užtikriname, kad klientams galėtumėme įrengti pačias inovatyviausias ir efektyviausias saulės elektrines. Mūsų partneriai taiko ilgalaikes ne tik produkto, bet ir efektyvaus veikimo garantijas.

Saulės elektrinėms taikomos garantijos.

Dirbame su skirtingais gamintojais, todėl kiekvienai įrangai yra taikomos skirtingos garantijos sąlygos. Jeigu planuojate įsigyti saulės elektrinę, kviečiame užsukti į skiltį „Skaičiuoklė“ arba „Kontaktai“. Įvertinę Jūsų situaciją ir galimybes, pateiksime pasiūlymą. Galėsite matyti siūlomą įrangą ir jai pritaikytą garantinį laikotarpį. Tačiau galime nuraminti, kad dažniausiai garantija yra ilgalaikė: modulių produkto garantija siekia 15 metų, o efektyvumo – net 25 metus. Tuo tarpu įtampos keitikliui – 10 metų.

Saulės elektrinės

Gamintojai, saulės elektrinėms teikdami garantijas, suteikia galimybę gaminantiems vartotojams jaustis saugiau: tokiu būdu yra apsaugoma investicija ir žaliosios energijos ateitis.

Daugiau informacijos

Jeigu turite papildomų klausimų dėl garantijos sąlygų, skaitykite žemiau arba susisiekite su mumis.

Kokios garantijos taikomos?

Kiekvienas gamintojas siūlo skirtingas sąlygas, tikslius skaičius klientas gauna tik specialaus pasiūlymo metu. Taip pat svarbu paminėti, kad yra skirtingų tipų garantijos – produktams (~ 10 metų) ir darbams (~ 5 metai).

Kiek metų tarnaus saulės elektrinė?

Remiantis profesionalų prognozėmis, saulės elektrinė turėtų tarnauti maždaug 25 metus ir daugiau.

Ar bus taikoma garantija, jeigu suges saulės elektrinė?

Jeigu Jūsų saulės elektrinė suges garantiniu metu, elektrinės remontu pasirūpinsime mes.

Ar garantijos sąlygos yra vienodos fiziniams ir juridiniams asmenims?

Nepaisant to, ar esate fizinis asmuo, ar įmonė, garantijos sąlygos yra vienodos.

Saulės elektrinės

Sąskaitų mažinimas, užtikrinta finansinė grąža, imunitetas elektros kainų pokyčiams ir tvaresnė aplinka – investicija, kuri nepaliks abejingų.

×

Šiuo metu įgyvendinami
projektai

Norite ir Jūs įgalinti savo namus?

Užpildykite užklausos formą.

Visoje lietuvoje