Ukmergėje saulė šviečia Audriui ir jo šeimai

Vyras, ant savo gyvenamojo namo stogo įsirengė 8.32 kW saulės elektrinę ir džiaugiasi rezultatais. Šlaitinio stogo kryptis ir kampas puikiai tiko, todėl sudėjome 16 vnt. SoliTek Standard 270 W fotovoltinių saulės modulių, pagamintų Lietuvoje. Jų darbui optimizuoti taip pat įrengėme HUAWEI SUN 2000-4KTL-M0 įtampos keitiklį. Nors Audrius saulės elektrinės savininku tapo nuo šių metų gegužės mėnesio, tačiau džiaugiasi, jog nors ir elektrinė pastatyta visai neseniai, tačiau ji patenkina trijų asmenų šeimos poreikius ir puikiai atlieka savo darbą.

Tvarus sprendimas elektros poreikiui

Vyras sako, jog nors šalia gyvenantys kaimynai neturi saulės elektrinės, tačiau matydami jo pavyzdį, vis labiau domisi šia galimybe. Vyras pasidalina savo saulės elektrinės monitoringo duomenimis bei įžvalgomis su kaimynais, kviečia tapti saulės elektrinės savininku.

Audrius sako, jog kasdien stengiasi priimti tvarius, nors ir mažus, sprendimus: „Rūšiuoju atliekas, taip pat visada išeidamas iš patalpų išjungiu šviesą, nes taip elgdamasis manau prisidedu prie gamtos tausojimo“. Paklaustas, kodėl nusprendė naudoti saulės energiją, vyras atviravo, jog jau prieš 4-5 m. įsirengė saulės energijos baterijas kurios šildė boilerį. Pamatęs efektyvumą jis nutarė tai praplėsti ir šiais metais įsirengti saulės energijos sistemą. Ateityje Audrius planuoja įsigyti elektromobilį ir taip dar labiau taupyti išlaidas bei žinoma, prisidėti prie tvaresnio rytojaus kūrimo.

Saulės elektrinės įvairiems poreikiams

Jų darbui optimizuoti taip pat įrengėme HUAWEI SUN 2000-4KTL-M0 įtampos keitiklį. Nors Audrius saulės elektrinės savininku tapo nuo šių metų gegužės mėnesio, tačiau džiaugiasi, jog nors ir elektrinė pastatyta visai neseniai, tačiau ji patenkina trijų asmenų šeimos poreikius ir puikiai atlieka savo darbą.

Linkime Audriui ir jo šeimai kuo daugiau saulėtų dienų! O jeigu ir Jūs norite džiaugtis saulės energija ir ženkliai mažinti savo išlaidas elektrai, susisiekime.