Daugelis mūsų svajoja apie saulės elektrinę, kuri ne tik leidžia tapti nepriklausomiems nuo svyruojančių elektros kainų, bet ir prisidėti prie aplinkos išsaugojimo. Visgi tai, ką žinome apie saulės elektrines, neretai yra tik nedidelė dalis to, kokią iš tiesų naudą jos teikia. Jei ketinate įsigyti saulės elektrinę, iš pradžių siūlome artimiau su jomis susipažinti ir sužinoti, kokią grąžą iš tikrų gausite, jei investuosite į šią sritį.

Sutaupysite tūkstančius eurų

Saulės elektrinė namų ūkiui neretai padeda sutaupyti net iki 90 proc. elektros išlaidų. Tad bendra suma, kurią sutaupysite per visą saulės elektrinės gyvavimo laikotarpį, gali jus tikrai nustebinti. Kokybiška saulės elektrinės įranga tarnaus daugiau nei 30 metų. Per visus metus sutaupyta suma gali siekti keliasdešimt tūkstančių eurų, o tam tikrais atvejais net gerokai daugiau.

Pradėsite taupyti nuo pirmos dienos

Saulės elektrinė pradės atsipirkti čia ir dabar. Jau pirmą mėnesį pastebėsite, kad gauta sąskaita už komunalinius mokesčius yra gerokai mažesnė.

Greitai atsipirks

Skaičiuojama, jog saulės elektrinės dažniausiai atsiperka per 5-7 metus. Visgi tiksliai pasakyti per kiek laiko atsipirks saulės elektrinė yra sudėtinga, kadangi kiekvienas atvejis yra unikalus. Saulės elektrinės efektyvumas priklauso ne tik nuo to, kokį gaminį pasirinksite, bet ir montavimo vietos bei aplinkybių, todėl net ir ta pati saulės elektrinė gali atsipirkti per skirtingą laiką.

APVA parama

Kiekvienam iš mūsų svarbu išsaugoti gamtą, valstybė – ne išimtis. APVA parama yra skirta žmonėms, kurie renkasi ekologišką gyvenimo būdą ir nori sutaupyti. Tie, kurie perka naują saulės elektrines įrangą, gali kreiptis dėl APVA paramos ir susigrąžinti dalį išleistos sumos. Mūsų tinklapyje rasite ir daugiau informacijos apie tai, kas yra saulės elektrinės parama ir kodėl ji skiriama.

Pakelsite nekilnojamo turto vertę

Saulės elektrinė yra investicija, kuri atsipirks net ir tuomet, jei sugalvosite parduoti nekilnojamą turtą. Kadangi saulės elektrinės dėka galima generuoti elektros energiją nemokamai ir tokiu būdu sumažinti komunalines išlaidas, namo vertė automatiškai tampa kur kas didesnė. Galite net neabejoti, jog rasite pirkėją, kuris norėtų įsigyti jūsų išmanųjį namą. Saulės elektrinės namas – kur kas vertingesnis, o ypač šių dienų kontekste.

Ilgalaikė garantija

Saulės elektrinėms yra taikomos ilgalaikės garantijos.

  • Inverteriams gamintojai siūlo 5+ metų garantiją.
  • Saulės moduliams suteikiama net 10-12 metų garantiją, išskirtiniais atvejais – 20-25 metų garantiją.

Akivaizdu, jog pasirinkus tinkamą saulės elektrinės įrangą, ilgus metus galėsite būti ramūs dėl korektiško jos veikimo.

Saugi investicija

Investuodami dažnai žmonės nerimauja, jog praras pinigus ir liks ne tik be pelno, bet ir be santaupų. Investuojant į saulės elektrinę dėl to nerimauti nereikia, kadangi ji tikrai atsipirks dėl stipriai sumažėjusių komunalinių išlaidų.

Prisidėsite prie aplinkos išsaugojimo

Saulės elektrinės nekenkia aplinkai, todėl pasirinkę šią įrangą, gyvensite ne tik ekonomiškai, bet ir ekologiškai. Pasitelkiant atsinaujinančius išteklius, energijos gamybai nenaudojant iškastinio kuro, prisidedama klimato kaitos mažinimo ir žaliojo kurso.

Būsite nepriklausomi

Įsigiję saulės elektrinę, jūs tapsite ne tik elektros vartotoju, bet ir gamintoju. Todėl būsite visiškai nepriklausomi nuo kitų elektros tiekėjų.

Saulės elektrine naudotis lengva, todėl tai puikus pasirinkimas kiekvienam

Saulės elektrinės naudojimas ir priežiūra yra visiškai nesudėtinga, todėl kiekvienas lengvai galės ja naudotis. Akivaizdu, jog saulė elektrinė – puikus pasirinkimas visiems, kurie siekia komfortiško ir ekonomiško gyvenimo. Pasirinkę saulės elektrinę, galėsite pamiršti apie brangias elektros kainas ir mėgautis visais šio gaminio privalumais. Susisiekite su mumis ir gaukite pasiūlymą saulės elektrinės įrengimui.

Sklandžiam svetainės veikimui bei Jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. „Cookies“). Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.