Kol elektra brangsta, saulės modulių kaina sparčiai mažėja, todėl nenuostabu, jog saulės elektrinė tampa vis dažnesniu pasirinkimu. Saulės elektrines žmonės renkasi dėl akivaizdžių priežasčių – jos leidžia sutaupyti ir atsiperka nuo pat pirmos minutės po įrengimo. Na, o tai, jog APVA paramos dėka galima susigrąžinti didelę išleistos sumos dalį yra dar vienas didžiulis privalumas, skatinantis kiekvieną pagalvoti apie saulės elektrinės įsigijimą. Saulės elektrinių dėka galime pamiršti dideles elektros mokesčių sąskaitas ir nepriklausyti nuo kitų elektros tiekėjų.

Saulės elektrinės yra puiki investicija, atsiperkanti gana greitai ir su kaupu. Tačiau tam tikrais atvejais saulės elektrinė gali ne tik neatsipirkti, bet ir sukelti daug nepatogumų. Su tokiomis situacijomis gali tekti susidurti tiems, kurie neatsakingai renkasi įrangą ir neatkreipia dėmesio į tai, kas svarbu. Jei norite saugiai įsigyti saulės elektrinę ir pasirinkti tą, kuri tiks ne tik jūsų namams, bet ir atitiks jūsų poreikius, siūlome atsižvelgti į tam tikrus dalykus.

Kur statysite saulės elektrinę?

Renkantis saulės elektrinę labai svarbu iš karto žinoti, kur ji bus pastatyta. Tokiu būdu žinosite ne tik į ką atkreipti dėmesį, bet ir bus lengviau komunikuoti su specialistais. Saulės moduliai gali būti montuojami ne tik ant stogo, bet ir ant žemės, tam tikrais atvejais net ant sienų, jei nėra kito pasirinkimo. Nuo to, kur bus montuojama saulės elektrinė, priklauso ne tik tai, kokia bus parinkta montavimo konstrukcija, kaip vyks įrengimas, bet ir pats saulės elektrinės efektyvumas.

SVARBU: saulės elektrinės nerekomenduojama įrengti ant stogo dangų, kurios yra nesaugios ir nepatikimos. Jei jūsų stogo danga yra iš asbestinio šiferio, skaldos, šiaudų ar pan., informuokite specialistus.

Kaip pasirinkti saulės elektrinės reikiamą galią?

Nuo to, kokios galios bus saulės elektrinė, priklauso tai, kiek pavyks generuoti šviesos energijos. Todėl renkantis saulės elektrinę, būtina atkreipti dėmesį į tai, kiek vidutiniškai per metus sunaudojama elektros energijos. Tačiau turėkite omenyje, jog saulės elektrinės efektyvumas priklauso ir nuo to, kur ji bus statoma, kokiu pasvirimo kampu, ar kris šešėliai, kokia bus geografinė vieta ir pan. Visa tai taip pat svarbūs faktoriai, nuo kurių priklauso, kaip saulės elektrinei pavyks generuoti energiją. Nepamirškite, jog tinkamai pasirinkti saulės elektrinę galėsite tik su specialistų pagalba, tad nesikuklinkite ir tarkitės su jais.

Ar pasirinkta saulės elektrinė atsipirks?

Svarbiausias klausimas, ar saulės elektrinė bus pelninga investicija ir atsipirks, ar visgi teks graužti nagus dėl netinkamo pirkinio ir prarastų pinigų. Norint, jog saulės elektrinė atsipirktų, būtina viską apskaičiuoti dar prieš ją įsigyjant.

Saulės elektrinės skaičiuoklė

Jei norite tinkamai apskaičiuoti, kokią saulės elektrinę pasirinkti ir per kiek laiko ji atsipirks, apsilankykite saulės elektrinės skaičiuoklės puslapyje. Mūsų sukurta saulės elektrinės skaičiuoklė padės jums sužinoti, kokios galios įrangą turite pasirinkti, kiek ji kainuos, kokio dydžio APVA paramą galite gauti, kiek pavyks sutaupyti ir per kiek laiko ji atsipirks.

Svajonių saulės elektrinę galite susikurti patys

Daugelis pardavėjų siūlo rinktis komplektus, tačiau mes suprantame, kad ne visi ieško visos saulės elektrinės montavimo paslaugų, daliai vartotojų reikalinga tik įranga ir konsultacijos dėl montavimo. Apsilankykite pas mūsų svetainės puslapyje „pasidaryk pats“ saulės elektrinę ir išsirinkite kokias paslaugas norite užsisakyti. Mes siūlome ne tik saulės elektrinių komplektus, bet parduodame ir atskirai įrangą ar kitas dalines paslaugas.

Sklandžiam svetainės veikimui bei Jūsų naršymo patirties gerinimui naudojame slapukus (angl. „Cookies“). Naršydami svetainėje toliau, Jūs sutinkate su slapukų naudojimu.